Cinsel ilişki nedir?

 
Erkek ve kadın, okşamalar sonucu kan hücum edince iyice şişen cinsel organlarındaki yüksek gerilimi yok etmek için bu organlarını birleştirirler. Bu, sadece sevilen bir insanla duygularını birleştirmek isteğidir. Mutluluk, karşı cinsin mutluluğunda bulunur.
 
Cinsel heyecanın belirli bir aşamasında organlar birtakım masaj hareketleriyle daha da uyarılır. Cinsel birleşim beyinden başlayarak gerilimin doruk noktasına ulaşınca, bunu karşı konmaz bir refleks çatışması izler: Bu orgazm anıdır. Bütün vücudunun bir süre sarsılmasıyla birlikte, erkek tohumlarını atar.
 
Kadının vücudunda da buna benzer sarsılmalar olduğu için, her ikisi birden maddi ve manevi zevkin doruğuna çıkarlar, her şeyi bir süre unutup, bambaşka bir dünyaya girerler. Bu orgazm hali erkekte çok çabuk yatışır, fakat kadınca devam eder ve yavaş yavaş hafifler. Bu mutluluk, gevşeme veya bitkinlik içinde, kısa zaman sonra her ikisi de derin bir uykuya dalar.
 
Yukarda belirtilen durum, kadın ile erkeğin birlikte orgazma ulaşmaları durumunda oluşur. Buna ulaşabilmek için ortak çaba gereklidir. Bu da ancak erkeğin ve kadının birlikte çaba göstermesi ile olanaklıdır.
 
Partnerinizle birbirinizi sevmeniz, onu her an arzulayacağınız anlamına gelmiyor. Bazen birbirinizi arzulama saatleriniz çatışabilir. Fakat endişelenmenize gerek yok, çünkü bunu ayarlamanız mümkün. Nasıl mı?
 
Eşinizle sevişmek istediğiniz zaman, bunu ona açıkça gösterin veya ifade edin. Yaklaşımınıza olumsuz yanıt verse bile, bu tarzınızdan vazgeçmeyin ve aşk oyununu siz başlatın. Çünkü yatak odasında gurur nedeniyle hisleri gizlemek yatağınızdaki akrep gibidir ilişkiyi öldürebilir.Partnerinizin uyarıldığını hissettiğiniz anda kulağına onun sevdiği bir pozisyonu ya da fanteziyi fısıldayın.Bir başka öneri ise; önce banyo yapın ve eşinizin sevdiği kokuları sürünün, ardından onun en sevdiği iç çamaşırları giyinin ve ona yavaş yavaş fısıltılarla yaklaşmaya başlayın.Ama önce ROMANTİZM KOKAN BİR ORTAM YARATIN.
 
Cinsel birliktelik için ortam son derece önemlidir. Bulunduğunuz odanın loş ve sade olmasına dikkat edin.Çevresel uyaranlardan uzak olmasına önem verin
 
 
 
 
 
İyi kızlar da davet edebilir erkeğini
 
Kafanızda ağabeylerinizden öğrendiniz düşüncelerin yerine kendi oluşturduğunuz eğitimle kazanılmış düşünleriz oluştu mu yani, “İyi kızlar cinsellikten zevk almaz veya ilk adımı atmaz” gibi düşünceleri atın ve eşinizle konuşarak beyninizdeki saplantılardan kurtulun. Gerek duyarsanız, bir uzmandan yardım da alabilirsiniz.
 
Vücudunuzu Sevin
 
Çoğu kadın vücudunu ayna karşısında çıplak izlediğinde, görüntüsünü beğenmeyebilir. Böyle bir durumda da şu tip bir çelişki doğuyor; kendi vücudunuza bakmaktan hoşlanmazken, eşinizin bundan zevk almasını nasıl bekleyebilirsiniz? Kendinizi ve vücudunuzu sevdiğiniz zaman, mutlu dakikalar yaşamanıza hiçbir şey engel olamaz.Unutmayın ki, en seksi kadın kendine güvenen kadındır!
 
Duyarlı Noktalarınızı Keşfedin
 
Her insanın duyarlı olduğu erojen bölgeleri farklı. Kadınlarda bu noktalar genellikle; yüz, el, ayak, boyun, göğüs ve omuz bölgeleri. Erkeklerde ise yüz, el, ayak, omuz, karın ve kasık bölgeleri. Eşinizde ve kendinizde bulunan duyarlı noktaları teker teker  keşfederek, cinsel hayatınızı daha doyurucu yaşayabilirsiniz.
 
Fantezi kurun
 
Yatak odası  sevişilecek tek yer değildir. Neden biraz da başka mekanları tercih etmiyorsunuz? Bu nedenle, eşinizi arzuladığınızda  hemen o anda ve bulunduğunuz yerde sevişin.Salon, mutfak, banyo; nerede olduğunuz hiç önemli değil. Bunun için hayal gücünüze başvurun. Neler yapabileceğinizi partnerinizle konuşun ve birlikte kararlar alın.